AKTUALNOŚĆ

Turniej sylwestrowy

29 grudnia 2008

W dniu 27 grudnia 2008r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 we Wrześni zorganizowany został II Turniej Sylwestrowy Wrzesińskich Służb Mundurowych w Siatkówce Halowej o Puchar Burmistrza Wrześni. W turnieju udział wzięły drużyny Straży Miejskiej , Komendy Powiatowej Policji, Starostwa Powiatowego oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Po raz drugi zwycięzcami zostali wrzesińscy strażacy pokonując kolejno w setach zespoły Policji 2:0, Starostwa 2:0 oraz Straży Miejskiej 2:1. W wyniku zaciętej rywalizacji drugie miejsce wywalczyli samorządowcy, kolejne strażnicy miejscy i na ostatnim uplasowali się policjanci. W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Września puchary, medale oraz dyplomy wręczył Sekretarz Miasta i Gminy Września – Pan Tadeusz Świątkiewicz.
Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie Polskiego Związku Piłki Siatkowej - panowie Andrzej Bandosz i Zdzisław Kurek.